מבוֹאוֹת האוֹר 
מרכז רוחני במרכז בת ים לצמיחה בלב, בנפש ובנשמה

מבואות האור

אודות מנהלת המרכז
טוֹבה-כרמן שמעיה

מורה רוחנית עם מעל 30 שנות ניסיון, הילרית מולדת, נשמה נצחית (כמוכם…)
אשר חוותה תקופות חיים קודמים בפליאדות ובאה לכדור הארץ על מנת לחזק את תדר האהבה

טובה שמעיה - הילרית, מורה רוחנית, הילינג

הבריאה הנחתה אותי בדרך הרוחנית שנים רבות, למדתי אינסוף שיעורים בשלל צבעים ורגשות על חשיבות החיבור לייעוד האמיתי של כל אדם ואישה.

מזה 30 שנה שאני משתפת את ליבי וכל-כולי בדרך של תלמידי ומטופלי, ויחד אנו מטפחים ריפוי, טיהור, וחיבור.

כמה מילים שכתבה טובה על דרכה...

נולדתי בהרצליה של פעם, הייתי ילדה שובבה ומלאת חיים שרצתה לחוות את החיים במלואם.

חיי היו "רגילים" עד אשר הגעתי לעבוד כמזכירה בתנועת הצמחונים והטבעונים, שהייתה ממוקמת במרכז לרפואה טבעית "בית נצח" במשמר השבעה, זמן רב לפני כניסת הרפואה המשלימה לקופות החולים.

בעבודתי שם פגשתי אינספור אנשים מעניינים – מטופלים היו מגיעים מכל חלקי הארץ, רבים מראשוני המטפלים ברפואה מסורתית (האלטרנטיבית) בארץ, וראיתי ניסים רפואיים מתרחשים יום אחר יום.

מבואות האור בת ים - טובה שמעיה

פעמים רבות ראיתי כיצד משברים ורגעים קשים ביותר בחיים,
הם רגעים מלאי עוצמה בהם טמונה אפשרות לשינוי וצמיחה גדולה ביותר.

אפשר לומר שרגעים אלו טומנים בחובם אפשרות למהפך ענק, צמיחה ופריחה.

הדרך לגילוי יכולות הריפוי והייעוד שלי בחיים אלו התחילה כאשר המנטור שלי – ד"ר שמואל שטרנברג ז"ל, מדען עם ראיה רוחנית רב מימדית הלך לעולמו. בעקבות כך חוויתי משבר גדול, שהיווה את נקודת הכניסה שלי למסע לגילוי עצמי אמיתי.

תלמידה אחרת שלו שהייתה כבר ערה לכוחותיה שלה, הבחינה בפוטנציאל שהיה בי, וליוותה אותי בתהליך שבזכותו נחשפו המתנות עימן הגעתי לעולם, אשר המתינו לזמן בו אגלה אותן…

טיפול הילינג טבעי אנרגטי

ההילינג פועל מבפנים,
חודר עמוק,
מנקה
מטהר
מרפא
מחדש ומחזק…
ומחבר כל אחד ואחת בדרך לעוצמתם האמיתית והמלאה
.

כבר מתחילת דרכי כהילרית, כאשר קיבלתי מטופלים בקליניקה של מוריי התרחשו נסים גדולים מאוד, ובמקרים מסוימים היו גם ביקורים של ישויות אור ומלאכים רבים שהותירו את המטופלים בפה פעור ודמעות.

במהלך השנים, דרך הטיפול שלי השתנתה ועברה "שדרוגים"…

כיום בזמן טיפולים,
אני נכנסת למצב מדיטטיבי ומשדרת את תדר הריפוי-טיהור-העצמה דרך צ'אקרת הכתר.

אני מזמינה אותך...

להרים טלפון, להתייעץ, לשאול ולפתוח את דלת הלב שלך לריפוי ואהבה מהשמיים – מגיע לך!

טובה שמעיה
בית מבואות האור

"זהו יום טוב, זוהי דרך טובה,
והכל בדיוק כפי שצריך להיות."

מידע, תאריכים והצטרפות

פגישה רוחנית אישית

ריפוי לב, נפש וגוף

 סיפור חיי המורחב 
נכתב בפברואר 2024

נולדתי בהרצליה, בבית עם גינה בחזית, בה גידל אבי ז"ל ירקות בערוגות ערוגות קטנות. את הגינה הקיף מסביב פטל. שני עצי גויאבה מדהימים אחד אדום ואחד לבן. מאחורי הבית, היה גם עץ תותים מדהים, תחתיו היה לי ערסל ונהגתי בחופשים לשבת שם ולשיר, לשיר, לשיר… זאת כאשר ילדים סביבי בחופש הגדול נסעו ובילו ואני הייתי בבית.

משחקים, ממש לא היו לי. אז שיחקתי עם חברים בתחרות עם תולעי משי שהורדנו מהעץ, של מי התולעת תגיע מהר יותר ליעד שסימנו לה.

אז נכון, היינו ממש עניים מבחינה כספית, אבל נשמתי הרגישה מאוד עשירה. במבט לאחור, הבנתי שבעצם גדלתי כילדת טבע ושחייתי בגן-עדן.

חוזרת מהגן או ביה"ס, ההורים לא בבית, נכנסת לגינה, שולפת מהאדמה איזה גזר, תות שדה, שוטפת בממטרה ואוכלת בהנאה.

טובה שמעיה - הילרית, מורה רוחנית, הילינג

בגיל 9, עברנו לחולון - מעבר שהיה משבר גדול מאוד עבורי, בכיתי בסתר במשך שנה אולי, עד שהצלחתי להתרגל לסביבה ולאנשים שם ולהיות חלק מההווי השכונתי... בסביבה זו, גדלתי כילדה רגילה לחלוטין, שכלל לא מודעת לעצמה. משחקי שכונה, תנועת נוער, ריקודי עם, חוגים שונים, המון ספרים...

כשהייתי בת 17 עברנו להתגורר בבת-ים. שוב שינוי בסגנון החיים, עד לצבא.

לאחר השחרור מצה"ל, 5.5 שנות עבודה בחב' ביטוח, הגעתי לעבוד ב-"תנועת הצמחונים והטבעונים" במושב משמר השבעה. משרד וקליניקה שהיו שייכים לד"ר נצח, ז"ל שניתנו לתנועה למען המשכת דרכו – דרך של ריפוי טבעי, ללא כימיקלים, ללא ניתוחים וטיפולים חודרניים כלשהם.

עבורי זו הייתה עבודה נפלאה עם המון סיפוק, הרשמת חברים לתנועה, ארגון הרצאות בסניפים ו.. העבודה עם קהל בקליניקה – שם התוודעתי לאינטואציה החזקה שלי, עת ערכתי ראיון טלפוני לפונים לעזרה, על-מנת להתאים לכל אחד את שיטת הריפוי והמרפא המתאימים לו, מתוך 7 מרפאים, כל אחד בתחום אחר: צמחי מרפא, הומאופתיה, רפואה סינית, רפלקסולוגיה, כירופרקטיקה וריפוי ע"י תזונה טבעונית בלבד!

למדתי המון מהמרפאים, אהבתי לשוחח עם הממתינים בתור ולהסביר להם דברים רבים בנושא הריפוי הטבעי, שמשום מה, קוראים לזה: "רפואה אלטרנטיבית", כשבעצם היא הריפוי הטבעי ורק כשאין ברירה אחרת, אזי האלטרנטיבה, היא איזה כדור – כימיקל שלא בריא, אבל נותן שקט זמני ומרדים לתקופה כאבים.

טובה כרמן שמעיה מבואות האור

ומכאן, הכל התחיל…

בתנועת הצמחונים, בה עבדתי 7 שנים, הכרתי את מדען טבעוני ואדם מדהים – ד"ר שמואל שטרנברג ז"ל, שהיה בעל ידע רב תחומי אשר הקדים את זמנו בהרבה, לימד דברים שעדיין לא דיברו עליהם. כמו: השעון הביולוגי בגוף האדם, 3 הביוריתמוסים בגוף האדם, מוזיקה והשפעתה על הבריאות, צבעים והשפעתם על הבריאות ועוד.

מיד כששמעתי אותו לראשונה, הבנתי שמדובר באדם שהייתי מאוד רוצה ללמוד ממנו. בטרם התוודעתי לכל נושא האנרגיות, אבל האנשים נמשכו לאנרגיה שלו כמו פרפרים אל נר. בסוף כל הרצאה הקיפו אותו ולא נתנו לו ללכת.. כל הרצאה שלו, מילאה אולמות. 

שמואל שטרנברג זל

ואני, שכל כך התלהבתי מהאיש, זכיתי מאוחר יותר להיות מזכירת ביה"ס הראשון לריפוי טבעי, שכמובן הוא נבחר לנהל אותו, בהמשך נפתח קורס ללימודי נטורופתיה באוניברסיטה העממית וכמובן, שהפכתי להיות תלמידתו.

מאוחר יותר הפכתי גם למלווה שלו בהרצאות, כאשר הוא מסיים הרצאה ואני מסייעת לו ונותנת מענה לחלק מהשאלות הרבות שהיו בתום כל הרצאה.

לימים, במלחמת שלום הגליל ב-1982, כשנסע עם עוד 2 מדענים לפתח את הלבנונים בשטחי החקלאות, בעודם דוהרים בקומנדקר, עם כל הקפיצות שבדרך, חזר עם פריצת דיסק.

הכירופרקט שרצה לפנות אליו, שהה בזמן זה בחו"ל ולאחר סבל בל יתואר, נאלץ לפנות לרפואה הקונבנציונאלית והלך לניתוח תוך שהובטח לו חגיגית, שתוך שבוע ילך הביתה על 2 רגליים…

אלא, שניתוח זה שלא צלח, הפך אותו לנכה בכסא גלגלים, אני הפכתי למטפלת שלו ולאחר 4 שנים, מסר נשמתו לבורא.

טובה עם דוקטור שטרנברג

לא ניתן לתאר, איזו אבידה היתה זו עבורי. בלוויה – 2 בנותיו היו אלה שניגשו אלי לנחם, כיוון שלא יכולתי לעצור את בכיי. כעסתי על בורא עולם שלקח אותו בגיל 56 בלבד, כאשר היה מתוכנן לכתוב ספר עם כל הידע העצום שהיה לו ושאני אדפיס את החומר. קניתי לו כבר את השולחן המתאים ועמדנו לרכוש לו מחשב אבל… הכל נגדע והכאב היה בל-יתואר.

באותה לוויה, ניגשה אלי אישה מקסימה בשם שמחה מרקס, שהכרתי עוד במסגרת עבודתי בתנועה ושאף היא היתה תלמידתו באוניבסיטה העממית, ראתה כי ממש לא ניתן להרגיע אותי, ולחשה לי: "בואי אלי, נתת כל כך הרבה, מגיע גם לך לקבל משהו…"

שמחה היקרה, הפכה להיות המדריכה הרוחנית הראשונה שלי.

המון שאלות ששאלתי על מהות הנשמה, מה קורה אחרי המוות, חלומות רבים שהיו לי עליו ושפתרה לי אותם, קראה לי בכף היד (מדהימה) וגרפולוגיה (מדהימה גם בשטח זה…).

השאלתי ממנה ספר על "גלגולי נשמות", הלכתי לאנשי קבלה, התחלתי ללכת להמון סדנאות, קורסים, ספרים בנושאים רוחניים וכו' וכו'..

התחלתי לשאול מי ומה אני? הכיצד זה, אני הקטנה, זכיתי להיות לצד אדם משכמו ומעלה, נערץ כל כך ופתאום נזכרתי, כי באחד השיעורים באוניברסיטה העממית, הייתי במחזור, כאבה לי הבטן ובאופן הכי טבעי – דבר שכל בחורה עושה – שמתי את ידיי על הבטן הכואבת.
לאחר השיעור אמר לי לפתע: "שמחתי לראותך עושה הילינג לעצמך…"

הילינג? חשבתי בליבי מהי משמעות המילה הזו? ותהיתי מה הוא ראה מעבר לידיי המונחות כל האיזור הכואב, אך התביישתי בכלל לשאול…

ואז, בשנת 1987 במסגרת הקורס בניסים עם המורה המדהים אבי יסעור ז"ל נתגלה באחד השיעורים, כשהחליט לעשות לנו ערב תקשור, שבעצם הגעתי לעולם באהבה גדולה, על מנת לטפל, לרפא ולהדריך אנשים. כל המשתתפים בקורס, יחד עימי – היו מופתעים מהמידע שהתקבל ממעלה, כולל המדריך עצמו (שאח"כ הקשיב בביתו להקלטת המידע שהגיע דרכו, מבלי שהיה מודע בזמן אמת), זאת מכיוון שחצי שנה עברה בקורס ולא התבלטתי בצורה משמעותית.

באותה שנה במקביל לקורס הכרתי מדריך נוסף, איש מקסים בשם חיים אורון, שהיה מהנדס מכונות ודווקא שם גילה שלכל חפץ מתכתי, יש שדה מגנטי. חיים הבין לפתע, שאם לחפץ דומם יכול להיות שדה מגנטי (הילה), על אחת כמה וכמה, אצל בני האדם. הוא החל ללמוד ולחקור את הנושא, נתקל בספרים עם צילומי הילות במצלמת "קירליאן" ומצא הוכחות רבות לתובנה שלו.

אחת הסדנאות הראשונות בתחום הרוחני/העל-טבעי: "פסיכוקיברנטיקה" – הייה הקברניט של חייך! 10 שבועות בלבד, קיבלתי "ארגז כלים" רוחני ששימש אותי למספר מטרות, אך יותר מהכל, גיליתי את היכולת להעברת אנרגיה (עליה קיבלתי את המסר בקורס בניסים), לרפא ולעשות עוד כמה דברים נפלאים ומופלאים ואף הזכיר אותי בספרו שיצא לאור מאוחר יותר.

באותה עת, עבדתי כקלדנית דרך חברות כח-אדם: "תגבור" ו"מנפאואר" ועברתי המון מקומות. "סע וטייל בארץ ישראל" בכל מקום עבודה כמעט, טיפלתי במגוון בעיות: כאבי ראש, גב, אוזניים וכו' והכל במסגרת העבודה וללא תשלום! אולם חרף ההצלחה הגדולה, נושא ההילינג היה בחיתוליו וטרם הפנמתי בכלל את מטרת הגעתי לעולם כדי לעזור לאחרים ושזהו בעצם ייעודי האמיתי בחיים אלו.

בכל מיני קורסים שעשיתי, שוב ושוב צץ העניין של עזרה לאחרים, אך עדיין לא קראתי לילד בשמו, שבעצם – אני הילרית! סתם חשבתי שיש לי חשמל בידיים…

והינה זה בא…

רק ב-1990, הגעתי למורה רוחני-מתקשר, בשם מוריס דובקינס, עולה מדרום אפריקה, שגילה לי כי אני הילרית מלידה. הפריד אותנו ל-2 קבוצות: הילרים ורואי נסתר, לאחר שקיבל מסר שעליו להתחיל להכשיר אותנו לעבודה. קבוצת ההילרים – טיפלה ברואי הנסתר (המתקשרים) ואילו הם, התאמנו עלינו ותקשרו עבורנו. 

למעשה, כל מה שהייתי צריכה באותו הזמן היה ללמוד טכניקה בלבד, כדי להתחיל לטפל בצורה פורמאלית.

הוא רכש מיטות טיפול והתחלנו לקבל קהל לטיפולי הילינג בקליניקה שבחולון, תחילה בחינם ואח"כ בתשלום סימלי.

שנה עבדתי איתו, גם בימי מלחמת המפרץ, כאשר כל הרחובות התרוקנו כבר ב-16:00, אנחנו טיפלנו וחזרנו הביתה – (מכונית בודדה על הכביש), בשעה 23:00.

שנתיים – עבודה עם ידיים, 20 ס"מ מעל גוף המטופל.

בשנה השלישית, התחלתי לטפל דרך העין השלישית שנפתחה לאחר שיעורים פרטיים עם מדריכה רוחנית בשם עופרה אביתר – מנתיב העשרה ואח"כ עם מורה רוחני נוסף בשם דניאל אלון ז"ל מקיבוץ משמר הנגב, שבעקבות הנחייתו, נפתחה לי צ'אקרת הכתר ומאז בעת טיפולים אני עם כיסוי ראש, מתפללת לרגע, מתיישבת מאחורי המטופל ומתחברת, פותחת את הלב והאנרגיה זורמת לכל חלקי גופו של המטופל, נוגעת בגוף, בנפש, ברוח.

כיום בהדרכה האישית שלי לריפוי אני מחוברת לאליהו הנביא ולרבי מאיר בעל הנס.

אין מגבלה למה שטיפול הילינג שמיימי יכול לעשות: אנרגיית הריפוי מגיעה ממקור גבוה מאוד ומביאה עימה מלאכים, יישויות אור רבות, לעיתים יישויות אור מכוכבים אחרים וכו' – כאילו כל הייקום כולו תומך בתהליך הריפוי וה"הארה מבפנים" שמטופלים מבקשים לעצמם.

 

lightschool

קשר טלפוני: ראשון עד חמישי 11:00-20:00

וואטסאפ: שלחו הודעה ונשיב בהקדם

LIGHTSCHOOL.co.il

בית מבואות האור – רוטשילד, כיכר המצבה, בת ים

כל הזכויות שמורות 2008-2024