שש שנים לאמא היקרה שלי ז"ל

פרח החיים

שש שנים חלפו להן ביעף, לא יאומן!
ומחר יחול יום השנה של אימי ז"ל, מסעודה-אשרת בת לאה.

תקצר היריעה מלפרט תכונותיה ומעלותיה! צדיקה נסתרת, שרק מעטים, אנשי אור אמיתיים, או בעלי היכולת להסתכל פנימה ולראות את נשמתו של האדם, זכו לדעת מי היתה באמת.

לצערי הרב, אנשים רבים סביבה, שלא יכלו להכיל את האור, פגעו בה רבות. אך היא, מעולם לא פגעה באיש. גם כאשר לא פעם אמרתי לה: "אמא, למה את נותנת שיפגעו בך? מדוע אינך עונה ומשחררת את שעל ליבך?" תמיד ענתה לי: "אני לא פוגעת באנשים…".
האמת? גם אני לא ידעתי מיהי ומה היא. רק ב-1987 כשהחילותי לחפש את עצמי ולשאול שאלות קיומיות (בעקבות מותו של מורה יקר ואהוב, שהיה עבורי מורה רוחני), פתאום אורו עיני והבנתי יותר ויותר, מי זו אימי.

התחלתי לקחת אותה לכל מיני סדנאות בנושאים רוחניים, הרצאות, מפגשים, כי שם ידעו להעריך ולשמוח על שהבאתי אותה. שם קיבלה ונתנה המון אהבה, חיבוקים ותמיד הצטערו כשלא הגיעה.

מתקשר מקסים שהכרתי באותה תקופה ושרק הגיע מהפיליפינים, נקי וזך אמר לה: "אינך יודעת בכלל מי את ומה את! את חיה לך כמו אישה פשוטה, מבלי להכיר בכלל בערך עצמך…"
בסיום, הוא ואשתו חיבקו אותה בחום וכשיצאה משם אמרה: "אפילו אם הייתי זוכה בפרס הראשון בפיס, לא הייתי כה מאושרת…"

הילרית שטיפלה בה באותו הזמן, אמרה לי שיש עליה שמיכות שלמות של אור!!!

עד שיום אחד החליטה לתקשר ולשאול, מה מיוחד באישה זו? התשובה שקיבלה ממעל: "כי במשך כל גלגוליה, מעולם לא איבדה את התום שלה…"

מדריכה רוחנית שהיתה לי בתחילת שנות ה-90 ופגשה אותה,
אמרה לה: "את כמו אותו תקע מעביר, המחובר לחשמל ואליו מחוברים מכשירים נוספים. אז את החיבור לבורא ואליך יכולים להתחבר מיליונים. יכולה לעזור להמונים, הילרית ברמה גבוהה ביותר…"

אלא, שהפגיעות הרבות שספגה, נתנו בה את אותותיהם, תמיד סבלה מבעיות בריאות, עברה ניתוחים שונים וכל המחמאות שקיבלה, לא הצליחו לגרום לה, להתחבר לנשמתה, להתעלות מעל הכל ולהגשים את ייעודה…

מה שכן הצלחתי לעשות, זה לפחות ללמד אותה את אחד הדברים החשובים שלמדתי בקורס בניסים – הקורס הרוחני הראשון שעברתי ב-1987 והוא, הנושא של השלכה. בכל פעם שנפגעה, הזכרתי לה, שאנשים משליכים עליה את מה שהם ומי שהם. אנשים שאין ביכולתם לראות את האור ומנגד, תמיד הזכרתי לה, כמה אוהבים אותה אנשי האור, כמה שמחים כשהיא נוכחת במחיצתם.

בעשור האחרון לחייה, הכרנו עוד מתקשר/מרפא מדהים ונקי שליווה אותה באהבה, בכל פעם שהיינו זקוקים לו והיה מגיע, אהבתי מאוד לראות את שניהם מתחבקים כמו שני ילדים קטנים וטהורים.
הערב, רגע לפני כניסת שבת, אדליק לה נר נשמה ואבקש בין היתר, על כל המצב הכל-כך לא סימפטי בארצנו.

יהי זכרה ברוך!

תגיות:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *